Okur Kulübü

İTD Okur Kulübü
İktisat ve Toplum Dergisi, yayın dünyasında yepyeni bir adım atıyor… Abonelik modelli anlayışıyla İTD OKUR KULÜBÜ kuruyoruz…

Bilindiği üzere, Türkiye, kitabın hatta gazete ve derginin çok az okunduğu bir ülke. Bu nedenle, okuma oranını yükseltmek, bireylerin gelişim sürecini desteklemek, bilgi edinmelerini ve dolu dolu zaman geçirmelerini sağlamak adına bu kulübü kurmak istedik.

Okuyorum öyleyse varım” mottosuyla Türkiye’de çok sayıda kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Böylece kitaba olan ilginin artacağını ve insanların kitabı yaşamsal bir unsur olarak görmelerini sağlayacağımızı düşünüyoruz.

Bu kulübün diğer kulüplerden farkı pek çok. Örneğin; üyelerimiz EFİL YAYINEVİ ve KİTAPSAATİ YAYINLARI’ndan kitapları %40 indirimli edinebileceği gibi, aylık düzenleyeceğimiz söyleşi günlerine ücretsiz katılma olanağı bulacak. Okuma kültürünün yanı sıra tartışma kültürünü de edinebileceğiniz veya devam ettireceğiniz bir ortam sunuyoruz. Aynı zamanda kitap değerlendirmelerine ortaklık edeceğiniz bir uzamda, yazarla tanışma ve yazara soru sorma olanağı da bulacaksınız.

Bu yolla edebiyat, kültür, bilim, sanat dünyasının kapılarını aralayacak, Türkiye’nin nabzını tutacak, yazar- okuyucu buluşmasını gerçekleştireceğiz.

Bunun için bu kulübe üye olmanız yeterli. Yıllık ödeyeceğiniz 50 TL ile bu olanaklara kavuşmuş olacaksınız.

Çay veya kahvenizi yudumlarken okuyacağınız güzel bir kitabın zevkini ne verebilir ki?

Sizleri bekliyoruz.

Sevgiyle kalın…

İTD Okur Kulubü Üyelik Formu için tıklayınız.

İTD Okur Kulubü Kartı Örneği için tıklayınız.

Üyelik formunu, dekontunuz ile birlikte info@iktisatvetoplum.com veya iktisatvetoplum@gmail.com adreslerinden birine gönderebilirsiniz.

  Az okuyan, bundan dolayı da yayın sayısının da düşük olduğu bir ülkede neden bir dergi çıkarıyoruz? Üstelik içinde borsada nasıl kazanç elde edileceği anlatılmadığı, iktidara ya da muhalefete, holdinglere hatta bir sivil toplum örgütüne dayanmadan bir dergi çıkarma cesaretini nereden buluyoruz?

  Adres

  Bağcılar Mahallesi, Şemsettin Günaltay Caddesi, 283. Sokak, Ata Apt. No: 9/7 06670 Çankaya/ANKARA – TÜRKİYE

  Telefon

  0312 442 52 10 – 0312 442 52 11

  E-Mail

  info@iktisatvetoplum.com
  iktisatvetoplum@gmail.com